UniC in de wijk: onderhoud wegdek

In september zal de Gemeente onderhoud uitvoeren nabij onze school, waardoor de school lastiger te bereiken zal zijn met de auto. Voor fietsend verkeer blijven we wel bereikbaar, zij het met een hindernis hier en daar.

De Gemeente heeft onderhoud van het asfalt van Overste den Oudenlaan en Admiraal Helfrichlaan gepland.

De werkzaamheden op de Overste den Oudenlaan zullen in de avond plaatsvinden van woensdag 7 september tot en met zaterdag 10 september tussen 19.00 uur en 6.00 uur. De werkzaamheden aan de Admiraal Helfrichlaan starten op maandag 12 september en lopen door tot en met donderdag 15 september. Er wordt dan gewerkt tussen 7.00 uur en 19.00 uur. Gedurende de werkzaamheden zal de Admiraal Helfrichlaan afgesloten zijn, verkeer wordt omgeleid. Het fietspad blijft wel open.

Ook interessant

Het schooljaar is nog maar net begonnen, maar voor leerlingen uit groep 8 is dit het jaar waarin nagedacht wordt over de volgende stap: welke middelbare school past bij mij? Als ouder wil je jouw kind natuurlijk zo goed mogelijk begeleiden bij dit keuzeproces. Daarom organiseren wij speciaal voor ouders...

Lees verder

In september zal de Gemeente onderhoud uitvoeren nabij onze school, waardoor de school lastiger te bereiken zal zijn met de auto. Voor fietsend verkeer blijven we wel bereikbaar, zij het met een hindernis hier en daar.

Lees verder